پرستاشاپ چیست؟

پرستاشاپ

پرستاشاپ چیست؟

پرستاشاپ یکی از قدرتمند ترین و حرفه ای ترین فروشگاه سازگسترده ی دنیا است. توسط این فروشگاه ساز فوق حرفه ای می توانید محصولات و خدمات خود را قیمت گذاری کنید و در سایت نمایش دهید ، توسط ریز ابزارک ها مانند ماژول ها و امکانات فرعی این نرم افزار می توانید بدون نیاز به هیچگونه کد نویسی محصولات خود را در سایت قرار دهید و تجارت آنلاین خود را آغاز نمایید .

این سیستم فروشگاه ساز در سال های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ ، ۲۰۱۴ موفق به دریافت جایزه بهترین فروشگاه ساز جهان شده است. مهمترین ویژگی این فروشگاه ساز opensource بودن آن است و با استاندارد های بالای کدنویسی بسیار قوی که دارد و سیستم seo پیشرفته به کار رفته در این فروشگاه ساز می توانید به راحتی از رقیبان خود پیشی بگیرید.

معرفی فروشگاه ساز پرستا شاپ

پرستا شاپ یک نرم افزار تحت وب می باشد.
بعد از نصب و راه اندازی آن در اینترنت این امکان را در اختیار شما قرار میدهد تا محصولات خودتان را در فروشگاه مجازی قرار داده و به فروش برسانید . پرستاشاپ هیچ محدودیتی نداشته و برای اضافه کردن هر بخشی از شما هزینه ای دریافت نمی کند. کافیست کمی با زبان های برنامه نویسی تحت وب آشنایی داشته باشید تا هر تغییری که خودتان می خواهید را اعمال کنید . البته با نصب پرستاشاپ ۹۰ درصد امکانات را یکجا در اختیار دارید و به راحتی می توانید از امکانات پیش فرض استفاده کنید.

امکانات پرستاشاپ

قابلیت های پرستاشاپ

پرستاشاپ بیش از سیصد قابلیت به صورت پیش‌فرض دارد که به کمک آن‌ها می‌توان موارد زیر را مدیریت کرد:
محصولات، پرداخت‌ها، ارسال، برندها و توزیع کنندگان را مدیریت کرد .
پرستاشاپ از یک سیستم وب تمپلیت استفاده می‌کند که به کاربران اجازه‌ی شخصی‌سازی قالب فروشگاه و افزودن ویژگی‌های جدید را با استفاده از ماژول‌ها می‌دهد.بخش بازار افزونه‌های پرستاشاپ یک پلتفرم برای توسعه‌دهنده‌های شخص ثالث فراهم کرده است تا قالب‌ و ماژول‌‌هایشان را به فروشگاه‌داران بفروشند.

بیشتر بدانید

وبسایت پرستا شاپ

اپن کارت چیست

۰ ۰ votes
رأی دهی به مقاله

اشتراک گذاری در :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
profile avatar
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x