المنتور چیست؟

وردپرس

المنتور یک شرکت نرم افزاری اسرائیلی است و خدمات توسعه وب را ارائه می دهد.المنتور به کاربران وردپرس خود این اجازه رو می دهد که با استفاده از المان های مختلف وب سایت خود را ایجاد و ویرایش نمایند.
در پروژه های طراحی وب مشکلات زیادی وجود داشت , تکمیل پروژات با استفاده از وردپرس روندی بی پایان بوده هر تغییر کوچکی باید به صورت دستی یا برنامه نویسی ایجاد میشد.عدم انعطاف پذیری وردپرس باعث میشود بسیاری از کاربران در انتخاب وردپرس به عنوان ایجاد وب سایت منصرف کند.به همین دلیل المنتور ایجاد شد و جز افزونه های محبوب وردپرس قرار گرفت.
از سال ۲۰۲۰ المنتور توانسته با بیش از ۵۰ زبان در بازار دردسترس باشد و بابیش از ۵ میلیون نصب فعال در سراسر جهان, شیشمین افزونه محبوب وردپرس است.
کار با المنتور بسیار راحت است با کشیدن و رها کردن به راحتی می توانیم سایت دلخواه خود را به صورت انلاین تماشا کنیم.

بارگذاری سریع صفحه باعث شده برای رابط کاربری سرگرم و آسان باشد.همچنین از زمان طراحی صفحه کاسته شود.
علاوه بر آن نسخه freemium elementor یک نسخه برتر المنتور پرو را نیز ارائه می دهد که خیلی پیشرفته تر از المنتور است و شامل ۷۰۰ المان است.

المنتور چیست؟

سازنده نهایی و رایگان صفحه وردپرس است که به شما این امکان را می دهد وب سایت های زیبا وردپرس را به ساده ترین و سریع ترین شکل ممکن ایجاد کنید در یک عنوان کوتاه اگر بخاهیم تعریف کنم یک افزونه صفحه ساز است.

۰ ۰ votes
رأی دهی به مقاله

اشتراک گذاری در :

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
profile avatar
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x