سامانه پیامک ویرانیکا

با شیوه ی نوین تبلیغات پیامکی ، اینبار شما متفاوت باشید.

شما به دنبال راهی هستید تا با هزینۀ کم و در زمانی کوتاه ، تبلیغاتی هدفمند و موثر داشته باشید. سامانه پیامک ویرانیکا بهترین ابزار برای انجام این کار است.

سامانه پیامک ویرانیکا
هدفمند تبلیغ کنید !!!

هدفمند تبلیغ کنید !!!

دیگر هیچکس بی خبر نمی ماند !

با استفاده از امکانات بی نظیر سامانه پیامک ویرانیکا ، در هر کجا که باشید و در هر زمانی می توانید به بهترین شکل ممکن به مخاطبین خود اطلاع رسانی کنید.

چرا سامانه پیامک ویرانیکا بهترین است؟

کیفیت فوق العاده

در کنار هزینه مناسب

بانک شماره

جامع و به روز شده

۶ خط عمومی

برای ارسال پیامک

وب سرویس

برای اتصال به نرم افزار ها

ارسال از روی نقشه

به کمک امکان ارسال از روی نقشه سامانه پیامک ویرانیکا شما می‌توانید مناطق مورد نظر خود را بر روی نقشه مشخص کنید تا پیام تبلیغاتی شما ، فقط به افرادی که در آن لحظه در آن منطقه حضور دارند ارسال شود.

اتصال به نرم‌افزارهای شما

با استفاده از امکانات و افزونه های پیامکی سامانه پیامک ویرانیکا به راحتی شما قادر خواهید بود تا پنل پیامکی خود را به وب سایت و یا نرم افزار اختصاصی خودتان متصل کنید و از امکانات حرفه ای تر استفاده کنید.

ارسال هدفمند

شما در پنل پیام کوتاه خود به یک بانک جامع و طبقه بندی شده بر اساس شغل، سن و جنسیت دسترسی خواهید داشت تا بتوانید فقط یک قشر خاص را مخاطب پیامک انبوه خود قرار دهید

ارسال به شماره های بلک لیست

با استفاده از خرید خط های اختصاصی و تبدیل آن به خط خدماتی شما قادر خواهید بود پیام های خود را به خطوطی که در لیست سیاه مخابرات قرار دارند ارسال کنید و تمام مخاطبان خود را مطلع سازید.

اتوماسیون پیامکی

به کمک سامانه پیامک ویرانیکا می‌توانید انواع اتوماسیون های پیامکی را به راحتی پیاده‌سازی کنید. برگزاری قرعه کشی و نظرسنجی ، منشی پیامکی ، ارسال زماندار و بسیاری امکانات دیگر در دسترس شما هستند.

دفترچه تلفن حرفه ای

با استفاده از این امکان شما قادرید تمامی مخاطبین خود را با مشخصات کامل ذخیره کنید. همچنین شما می توانید از دفترچه تلفن خود خروجی اکسل بگیرید و یا از فایل اکسل آن ها را وارد کنید.