درباره ویرانیکا

تیمی خلاق ، پرشور و متعهد به کار

داستان ویرانیکا

تیم تجارت نوین ویرانیکا کار خود را از سال ۱۳۹۳ به عنوان یک تیم فعال در حوزه طراحی و توسعه وب سایت آغاز کرد. در ابتدای کار به دلیل مشکلات مالی این تیم مجبور به انجام پروژه های سایر شرکت ها به مدت ۳ سال بوده و در این مدت بیش از ۲۵۰ وب سایت و پرتال رسمی توسط این تیم طراحی و پیاده سازی شده است.
اما رفته رفته و با کسب تجربه و مهارت بیشتر ، این تیم بصورت مستقل با برند ویرانیکا آغاز به کار کرد. تجارت نوین ویرانیکا کار خود را بصورت رسمی از سال ۱۳۹۶ به عنوان یک شرکت حقوقی آغاز کرده و روز به روز در ارائه خدمات به مشتریان پیشرفت می کند.

ویرانیکا
لوگو رسمی تجارت نوین ویرانیکا

ویرانیکا چه کار می کند؟

همه ما می دانیم که امروزه تجارت الکترونیک مهم ترین گام برای پیشرفت هر کسب و کاری است. ما نیز در ویرانیکا قصد داریم تا با شناسایی روش های کارآمد و مفید و همچنین متناسب با جامعه ایران ، راهکار هایی را برای کسب و کارهای گوناگون آماده کنیم تا با استفاده از این راهکار ها قادر باشند کسب و کار سنتی خود را به یک کسب و کار حرفه ای مدرن و دیجیتال تبدیل کنند.
ما با تمام وجود در تلاشیم تا با تغییراتی کوچک به واسطه فناوری اطلاعات ، نتایجی بزرگ را رقم بزنیم و برای پیشرفت کشور عزیزمان ایران خدمتی ماندگار انجام داده باشیم.

زندگی در ویرانیکا

اعضای تیم ویرانیکا فعال هستند ، عاشق این هستند که تمامی کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شوند و بی نقص باشند. اما زندگی در ویرانیکا فقط کار نیست. تفریح و شادی هم برای یک تیم فعال و سر زنده لازم است. پس سعی می کنیم قدر تک تک لحظاتی که اعضای این تیم در کنار همدیگر هستند را بدانیم.

با تیم ویرانیکا آشنا شوید